agencja pracy tymczasowej poznań

Jak znaleźć prace dorywczą?

Dorywcza praca do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą związać się długą umową, np. studentów. Jest doskonałą okazją, żeby dorobić i jednocześnie daje możliwość dopasowania wymiaru pracy do innych zajęć.

Agencje pracy tymczasowej mają sporo tego typu ofert, które są przeznaczone dla osób o różnych kwalifikacjach. W ramach takich propozycji dostępne są między innymi prace sezonowe i doraźne, takie jak odśnieżanie, czy praca w charakterze świętego Mikołaja. W ramach takiego zatrudnienia można także zastępować nieobecnych pracowników, np. z powodu choroby, czy urlopu wychowawczego. Zdarza się także, że pracodawca potrzebuje dodatkowych pracowników do wykonania konkretnych zadań.

Agencja pracy tymczasowej Poznań to nie tylko oferty pracy dorywczej. Takie firmy zatrudniają również specjalistów z zakresu doradztwa personalnego, których zadaniem jest jak najlepsze dobranie pracowników i pracodawców, tak aby obie strony były zadowolone.

Najlepszym sposobem na znalezienie dorywczej pracy jest więc skorzystanie z dobrej agencji. Warto pamiętać, że jest to rozwiązanie nie tylko dla studentów, ale także dla osób z wyższymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ponieważ pracownicy tymczasowi są poszukiwani na bardzo wielu stanowiskach. Agencje takie jak Dekra Praca z Poznania również pośredniczą w organizacji różnego rodzaju praktyk i staży.